Rewelacyjna końcówka sezonu Rapidu – zdominowaliśmy zawody Wesołek Cup.

Rewelacyjna końcówka sezonu Rapidu – zdominowaliśmy zawody Wesołek Cup.

Ostatnie wyniki odnoszone przez naszym młodych zawodników zwiastowały końcowy sukces zawodów z cyklu Wesołek CUP 2010. Jednak nikt nawet nie spodziewał się takiego sukcesu.
Zdobyliśmy w klasyfikacji drużynowej wszystkie puchary z numerem „1”. Mobilizacja wszystkich w klubie i wyniki indywidualne spowodowały, że byliśmy najlepsi w konkurencji walki, konkurencji sprawnościowej, najlepszą drużyną turnieju jarocińskiego z okazji
X- Lecia klubu. Walki Piotra Bulińskiego wprawiły w podziw kapitułę sędziowską, która ogłosiła go najlepszym zawodnikiem turnieju. Jednak najcenniejszą klasyfikacją jest rywalizacja o najwszechstronniejszego zawodnika turnieju. Tu miłą niespodziankę zgotowała przecież od dopiero roku trenująca Marta Grabowska, która z turnieju na turniej była coraz lepsza. Ostatecznie o włos otarła się o podium zajmując czwarte miejsce wśród 226 sklasyfikowanych zawodników turnieju. W jarocińskim turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy, którzy wywalczyli następujące medale:

Marta Grabowska 3 złote
Malusiak Zuzanna 2 złote, 1 brązowy
Kaczor Piotr 2 złote
Dziuba Filip 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy
Ciesielski Maksymilian 2 złote, 1 srebrny
Runik Agnieszka 1 złoty, dwa brązowe
Lewandowska Maria 2 złote
Buliński Piotr 1 złoty
Miłek Gerard 1 złoty
Dąbrowski Hubert 1 złoty, 1 srebrny
Szymańska Paulina 1 srebrny
Grześkowiak Aleksandra 1 złoty
Miłek Tymoteusz 1 srebrny
Tomaszewska Anna 1 brązowy
Szydłowski Jakub 1 brązowy

Szczegółowe wyniki na www.taekwondo-wesolek.pl.

W klubie panuje wspaniała atmosfera, zaangażowanie rodziców, wzmożony trening przynosi coraz większe sukcesy. Ze spokojem patrzymy w przyszły rok sportowy.