Półfinał Mam Talent w Warszawie

Półfinał Mam Talent w Warszawie

Wreszcie, 27 października 2012 roku o godz. 20.00 na żywo w telewizji TVN ruszył program Mam Talent. Wśród ośmiu zakwalifikowanych półfinalistów znalazł się nasz zespół w składzie: Krzysztof Łabutka, Artur Kowalski, Mateusz Grabny, Łukasz Szurot i Jakub Worsztynowicz. Występowaliśmy jako pierwsi. Marcin Prokop i Szymon Hołownia zapowiadając nasz występ, witał naszych sympatyków zgromadzonych w Śremie w strefie kibica. Powitał również Burmistrza Śremu. Ruszył dwuminutowy pokaz. Oglądaliśmy naprawdę perfekcyjny występ pod każdym względem. Niesamowity show, doskonały technicznie i widowiskowy. W ciągu 120 sekund zaprezentowaliśmy: walkę sportową, element komiczny – walki prowadzących program, element akrobatyczny, element rozbicia desek i płyt betonowych. Na sam koniec przygotowaliśmy efektowny pokaz siły, rozbicia podpalonych twardych przedmiotów, który spowodował niesamowity aplauz publiczności w studiu. Następnie słowa jury, bardzo pozytywnie oceniających występ optymistycznie nastawił ekipę. Najbardziej trafne wydają się słowa Roberta Kozyry, który powiedział „ na takie rozsadzenie sceny czekałem. Gratuluje, ze potrafiliście łamać stereotypy i pokazać, że wysportowany i napakowany facet, to nie tylko mięśniak bez mózgu i poczucia humoru. Tylko facet, który tak naprawdę ma jaja i poczucie humoru. Panowie pokazaliście, że siła i testosteron mogą iść w parze, humorem i dystansem do siebie. To był bardzo zabawny, zawodowy, ale przede wszystkim mistrzowski show. Gratuluję.
Po długich dziewięćdziesięciu minutach usłyszeliśmy werdykt. Grupa K.S. Rapid Śrem „wracacie do domu”. Nie ukrywamy, że było to dla nas ogromne zdziwienie i niezrozumienie. Przecież występ był okrasą tej edycji. Nasi konkurenci w programie oceniali nas, jako pewniaków do finału. Zakulisowe oceny realizatorów programu, były podobne. Zaktywizowaliśmy całe środowisko taekwondo, kibiców i mieszkańców miast, w których prowadzimy zajęcia. Okazało się jednak, że to za mało, zabrakło sms-ów. Jednak nie czujemy się przegranymi. Jesteśmy pierwszymi taekwondzistami, którzy wystąpili w tym topowym programie i tak daleko zaszliśmy. Zrobiliśmy ogromną pracę na rzecz promocji klubu, miasta i dyscypliny. Pomimo przegranego półfinału spotykamy się tylko z ciepłymi ocenami występu. Dziękujemy licznym sponsorom, osobom prywatnym, firmom, PZTO, klubom sportowym za udzielone wsparcie. Bez Was, nasz udział w programie nie byłby możliwy.
Na pytania co dalej, odpowiadamy; trenujemy w naszych klubach więc zapraszamy na nasze sale, będziemy dalej promować siebie wykorzystując udział w programie, a w zanadrzu jako „specjaliści od numerków” (cyt. Agnieszki Chylińskiej) mamy pomysł na wielki „numerek” o którym usłyszy cała Polska.
Wszystkich zapraszamy do oglądania występu półfinałowego na oficjalną stronę TVN Mam Talent:
http://mamtalent.tvn.pl/uczestnicy,1896,p/taekwondo-rapid-srem,1929.html