Relacja z przygotowań do występu półfinałowego " Mam Talent"

Relacja z przygotowań do występu półfinałowego " Mam Talent"

Grupa Rapid Śrem taekwondo olimpijskiego, już od czwartku realizuje przygotowania do półfinałowego występu w warszawskim studiu Farat. Krzysztof, Artur, Jakub, Łukasz i Mateusz codziennie spędzają po kilka godzin na przygotowanie pokazu. Grupę logistycznie wspierają Piotr Wesołek i Łukasz Świadek.
Po raz pierwszy grupa będzie występować na żywo. Nie ma miejsca na wpadki i niedociągnięcia. Dla tego producenci programu TVN z Wojciechem Iwańskim na czele dbają o każdy detal programu. Widać rozmach imprezy. Występy talentów wspierają fachowcy z różnych dziedzin z najwyższej półki, np. grupą asekuracji kieruje Arkadiusz Kups prowadzący program telewizyjny „Selekcja”. W Warszawie przedsięwzięciem TVN, żyjemy od samego rana do późnego wieczora. Grupa zażyczyła sobie dodatkowe przygotowania, które realizujemy w godzinach późno wieczornych. Czujemy mocne zmęczenie. Ale mobilizacja w grupie jest ogromna. Drobne kontuzje wynikające z przemęczenia nie pokrzyżują nam planów.
Nasza grupa na tle konkurencji wydaje się mocna. Mamy przygotowany wystrzałowy pokaz, wręcz ogniowy. My zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby promować markę Rapid Śrem – taekwondo olimpijskie. Teraz wszystko zależy od WAS, naszych kibiców, zwolenników. Oglądajcie program TVN MAM Talent w najbliższą sobotę 27 października 2012, start godzina 20.00. Nasza grupa występuje jako pierwsza z numerem „1”. Liczymy na Wasze SMS-y.
Pod tym linkiem na You Tube zaprasza Was osobiście grupa Rapid Śrem http://www.youtube.com/watch?v=oAwtS_0F9q8