Kolejny etap programu Mam Talent

Kolejny etap programu Mam Talent

Po ciepłych słowach jury na II castingu we Wrocławiu pełni optymizmu, grupa udała się na ogłoszenie wyników w Warszawie. Relację z jak się okazało strasznie pracowitego dnia złożył Krzysztof Łabutka:
Teatr Dramatyczny w Warszawie “teatrem radości, uśmiechu oraz kolejnego udziału grupy Taekwondo RAPID Śrem”
To tam bowiem w niedzielę 15 lipca odbył się kolejny etap piątej edycji MAM TALENT. Blisko 120-stu uczestników wszystkich castingów, którzy otrzymali 2 lub 3 razy TAK spotkało się w Pałacu Kultury i Nauki na trzecim już etapie tego topowego programu. Dzień przebiegał bardzo dynamicznie. Już o godz.10 wszyscy udaliśmy się na Plac Mariensztacki w śródmieściu Wa-wy gdzie w w pięknym słońcu nagrywaliśmy czołówkę programu. Po ok. 3 godz. zdjęć zabrano kilka najbardziej wyróżniających się grup ok.40 osób w tym nas, na parę dodatkowych ujęć. Wszystko to odbywało się w biegu i już po kolejnych 2 godz. zdjeć wróciliśmy do Teatru. W tym samym czasie jury obradowało nad wyborem elitarnej już półfinałowej czterdziestki.Obrady zakończyły się ok. godz.16-tej.
Jury zebrało wszystkich uczestników programu w sali oczekiwań i każdy z członków wygłosił krótkie oświadczenie dotyczące przebiegu obrad. Następnie kierowano po kilku uczestników lub grup do pomieszczenia w którym stawali oko w oko z jurorami i ich nieodwołalną decyzją TAK lub NIE.
My wyszliśmy z grupami tancerzy freestajlowców oraz grupą karateków, serca zabiły szybciej…..CDN.
Czy grupie udało się przejść kolejny etap ? czy przygoda z programem TVN zakończył się ? dowiemy się nieco później. Dziś możemy zaprosić do oglądania naszej walki o sukces i popularyzację dyscypliny.
Udział w programie to ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Do tej pory przy wsparciu klubu, Miasta Śrem i zaprzyjaźnionych firm udało się udźwignąć dotychczasowe koszty udziału w programie. Jednak obecnie potrzebujemy znacznie większych środków finansowych na przygotowanie występu grupy pokazowej. Zwracamy się do wszystkich o wsparcie finansowe ekipy Rapid Śrem w popularnym programie TVN. W zamian oferujemy reklamę firm przy okazji intensywnej kampanii reklamowej. Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem 602185526 lub e-mail: rapidsrem.hg.pl