Nowy sponsor klubu Everest Development.

Nowy sponsor klubu Everest Development.

Nowy sponsor klubu Everest Development.

Everest Development działa na rynku od 2006 roku. Misją firmy jest dbanie o zadowolenie swoich klientów poprzez oferowanie im wygodnych, funkcjonalnych mieszkań i domów za rozsądną cenę. Dewizą firmy jest jakość, rzetelność i terminowości prowadzonych inwestycji.

Jako wykonawca Everest Development może pochwalić się niemałym dorobkiem – w toku działalności oddano do użytku już ponad pół tysiąca lokali mieszkalnych, dzięki czemu 500 rodzin może cieszyć się z własnych czterech kątów.

Firma prowadzi inwestycje nie tylko terenie Śremu i okolicznych miejscowości, ale swoimi działaniami wykracza także poza granice powiatu, a nawet województwa. Spośród ukończonych inwestycji wymienić można m.in: położone w Śremie Osiedle Nad Zalewem, Osiedle Słoneczna Polana w Zbrudzewie, a także Osiedle Słoneczne w Kościanie. W trakcie realizacji znajdują się śremskie Osiedle Royal, Osiedle przy Jeziorze, Carmen House i Biała Perła. W miejscowości Psarskie powstaje Osiedle Słoneczna Polana, Osiedle Rodzinne, a także Osiedle Natura. W
Gostyniu – Osiedle Zielone Wzgórze,we Wschowie – Osiedle Białe, w Szamotułach – Osiedle Tęczowe, w Grodzisku Wielkopolskim Osiedla Radosne i Familijne, a w Środzie Wielkopolskiej Osiedle Premium.
W najbliższych planach firmy znajdują się m.in. inwestycje na terenie Leszna i Koła.

Firma Everest Development wspiera działalność klubu Rapid Śrem docieniając działania promujące aktywny i zdrowy tryb życia.