Mistrzostwa Europy Kadetów

Mistrzostwa Europy Kadetów

Nasz wybitnie uzdolniony zawodnik Patryk Pieczyński już w najbliższy weekend weźmie udział w rozgrywanych w stolicy Malty Mistrzostwach Europy Kadetów. Nasz zawodnik do tego startu przygotowuje się od dłuższego czasu. W ramach specjalnie przygotowanego przez trenerów programu zajęć Patryk, między innymi uczestniczył w zgrupowaniu Kadry Narodowej. Trenowanie z najlepszymi, to doskonały sposób, by zawodnik regularnie wykazywał progres swoich sportowych umiejętności.

Jak sam przyznaje, tygodniowy pobyt w COS przepracował na sto procent swoich możliwości i czuje się bardzo dobrze przygotowany do Mistrzostw. Obecnie Patryk może pochwalić się wysoką – szóstą pozycją w rankingu Kadetów w Polsce. Ta lokata najlepiej świadczy o tym, w jakim miejscu swojej sportowej przygody nasz utalentowany podopieczny się znajduje. Poniżej kilka ważniejszych dotychczasowych startów Patryka, które przyczyniły się do tego wyniku.

Pierwsze miejsce Puchar Polski Warszawa 05.03.2022 r.; drugie miejsce Puchar Polski Warszawa 09.04.2022 r.; pierwsze miejsce Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 14-15.05.2022r; pierwsze miejsce Puchar Świata Bułgaria 2-3.06.2022 r.; siedemnaste miejsce Mistrzostwa Świata Kadetów Bułgaria 26.07-1.08.2022 r.; pierwsze miejsce Puchar Świata Polska 10.09.2022 r.

Patryk obecnie jest także na drugim miejscu w swojej kategorii kadet -65kg w rankingu europejskim, a przed nim znajduje się jedynie Chorwat – Karlo Marjanovic. Zapowiada się bardzo ciekawa walka o najwyższe miejsca mistrzostw. Znając naszego zawodnika, jesteśmy przekonani, że będzie mierzył w jak najlepsze miejsce! Czy do Śremu wróci ze złotem? Na odpowiedź nie będziemy musieli długo czekać. Zawody startują już 25 listopada.