Bocian Pożyczki Głównym Sponsorem Klubu

Bocian Pożyczki Głównym Sponsorem Klubu

Kolejna firma wspiera działalność K.S. Rapid Śrem Tym razem Everest Finanse znana firma jako Bocian Pożyczki podpisała umowę partnerską w pakiecie sponsora Głównego. Prezes Zarządu Pan Artur Hawryluk i Prezes K.S. Rapid Śrem Piotr Wesołek podpisali stosowne dokumenty.
Kilka słów o naszym sponsorze:
EVEREST FINANSE S.A. prowadzi działalność w zakresie dostarczania pożyczek gotówkowych z obsługą terenową Klientom indywidulanym na terenie całej Polski pod marką Bocian Pożyczki. Spółka jest obecna na rynku finansowym od 2000 roku, od 2012 roku emituje obligacje na rynku Catalyst. Marka Bocian Pożyczki w sektorze pożyczek z obsługą domową jest synonimem lidera technologicznego. Dzięki współpracy z m-Bankiem Firma podniosła poziom bezpieczeństwa dostarczania pieniędzy wykorzystując karty przedpłacone. EVEREST FINANSE S.A. jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, która promuje profesjonalizm, wzajemny szacunek i poszanowanie zasad etycznych w relacjach z Klientami i kontrahentami. Należy również do grona członków Business Center Club i jako członek tego prestiżowego klubu akceptuje Statut organizacji zobowiązujący do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Spółka została wielokrotnie nagrodzona, m.in. godłem Dobra Marka, Medalem Europejskim, tytułem Inwestora w Kapitał Ludzki a kampania Bocian Pożyczki została uznana za najlepszą reklamę przez przedstawicieli branży pożyczek pozabankowych.
EVEREST FINANSE S.A. zatrudnia ponad 350 osób a kolejne 1500 z nią współpracuje. Inicjatorem wsparcia dla KS Rapid Śrem jest Akcjonariusz Everest Finanse S.A. Pan Artur Hawryluk.