Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Szczecinek 2008

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików Szczecinek 2008

W dniu 26 października 2008 r. młodzicy K.S. Rapid RMI M brali udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Szczecinku.
Śremski klub reprezentowali: Rubik Agnieszka, Piotrowski Patryk, Rachmajda Bartosz, Buliński Piotr, Łapawa Miłosz i Kurek Dawid
Zawody od roku rozgrywane w kilku konkurencjach wzorowanych na zawodach Wesołek Cup punktowane były w kategorii sprawnościowej, układów formalnych i walki sportowej suma zdobywanych punktów decydowała o końcowym wyniku zaliczanym do Systemu Sportu Dzieci i Młodzieży. Zawodnicy wywalczył jeden złoty medal i z tytułem mistrza makroregionu młodzików wróciła Agnieszka Rubik Trzecie miejsce przypadło debiutantowi Rachmajdzie Bartoszowi. Pozostali zawodnicy pozostali poza podium. Pewien niedosyt zajmując czwarte miejsca mieli Łapawa Miłosz, Kurek Dawid.
Ostatecznie klub Rapid zajął 9 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Nie jest to miejsce do którego przyzwyczailiśmy się. W naszych klubach w ostatnim okresie czasu zrobiliśmy wiele by poziom szkolenia się zwiększył. Na efekty nie będziemy długo czekać.