Bilbord reklamowy klubu

Bilbord reklamowy klubu

Pojawiające się jak grzyby po deszczu na terenie Śremu tablice reklamowe skłoniły nas do właśnie takiej formy reklamowania działalności statutowej klubu. Rozpoczęliśmy rozmowy z przyjaciółmi naszego klubu by powstała właśnie taka reklama. Podstawą był grunt, na którym miałaby stanąć reklama. Po kilkudniowych poszukiwaniach najlepszą ofertę przedstawiła Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie, na której to przy zbiegu ulic Kilińskiego a Grunwaldzka dziś stoi tablica. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie konstrukcji. Tu z bezpłatną pomocą przyszła firma projektowa Pani Jolanty Kukowieckiej. Największy koszt a wiec zbudowanie i postawienie spadło na zaprzyjaźnioną firmę Konstrukcje Stalowe Hyżyk. Kolejna forma, która wspierać będzie przedsięwzięcie jest firma Pana Marcina Tomczaka, która zapewni projekt i bieżące wyklejanie tablicy reklamowej.
Na samej tablicy w prawym jej rogu na stałe zamieściliśmy sponsorów naszego klubu. Na pozostałej powierzchni a więc 15 metrach kwadratowych zamieszczać będziemy istotne informacje z życia klubu. Również i nasi stali sponsorzy klubu będą mieli w roku do swojej dyspozycji 50 dni na reklamowanie swojej działalności handlowej.
Zdecydowanie nowatorskie prezentowanie się klubu, jego sponsorów przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania uprawianiem taekwondo przez mieszkańców naszego regionu. Przy okazji chcę złożyć serdeczne podziękowania sponsorom, którzy postawili nam reklamę bardzo cieszy fakt, że pomimo recesji w biznesie nasi koledzy potrafią wygospodarować trochę pieniędzy i podzielić się z innymi:
Wiesławowi, Markowi, Bartoszowi Hyżyk – Konstrukcje Stalowe Hyżyk
Jolancie Kukowieckiej – Biuro Projektowe
Marcinowi Tomczak – Drukarnia