Rapid najlepszym klubem na zawodach w Środzie Wlkp.

W dniu 5 listopada 2017 roku w Środzie Wlkp. rozegrana została III Kolejka XVII Ligi Taekwondo Wesołek o Puchar Burmistrza. Na turniej zgłosiło się łącznie 350 zawodników z 23 klubów, z całej Polski, co sprawiało, że o medale było bardzo trudno. Rapid Śrem wystawił liczącą łącznie 47 zawodników reprezentację, rywalizującą w kategoriach dzieci w wieku od 5-14 lat oraz zawodnika w kategorii Masters +35 lat. W godzinach porannych rozegrano konkurencje sprawnościowe, w których nasi zawodnicy bardzo dobrze się czują. Po południu odbyły się konkurencje walki sportowej, gdzie z kolei nasz klub mógł wystawić swoich najlepszych zawodników. Łącznie kadra Rapidu wywalczyła 27 medali, z czego 14 złotych, 3 srebrne i 10 brązowych. Indywidualne wyniki zawodników sprawiły, że Rapid Śrem został najlepszym klubem podczas zawodów w Środzie Wlkp. Mamy wybitnych zawodników, a nawet już całe rodziny startujące. Przykładem jest rodzeństwo Jadwisińczaków gdzie Maciej i Zuzanna należą już do liderów swoich kategorii wiekowych. Również rodzeństwo Miłków Tymoteusz i Elena to multimedalistci praktycznie każdych zawodów. Ostatnią kolejkę turnieju Ligi Taekwondo Wesołek rozegramy 9 grudnia w Śremie.