V Techniczne Mistrzostwa Polski

V Techniczne Mistrzostwa Polski

W dniu 25.05.2013r. w Nidzicy odbyły się V Techniczne Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim, którym towarzyszyły również zawody o Puchar Prezesa PZTO dając tym samym szansę wykazania się najmłodszym. Organizatorem imprez był Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego oraz Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo. W rywalizacji o najwyższe stopnie podium wzięło udział blisko 220 zawodników z 27 klubów z całej Polski w wieku od 8 do +40 lat.
Łącznie rozegrano 38 konkurencji. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach indywidualnych oraz w poomsae synchronicznym w parach mieszanych, drużynach kobiet i mężczyzn.
Klub delegował dwóch „pewniaków” Agnieszkę RUBIK i Krzysztofa ŁABUTKA, którzy po raz kolejny udowodnili,że ciężka praca się opłaca.
Prawdziwą wspinaczkę po medal zaliczyła Agnieszka, która w kategorii junior miała ponad 30 zawodniczek. Gładko przeszła przez eliminację lecz w finale po bardzo wyrównanej punktacji sędziowie uznali wyższość zawodniczki z NKTS Kozłowo. Tym samym sięgnęła po srebro i tytuł V-ce Mistrza Polski.
Pracę Agnieszki bardzo wysoko ocenił Dyrektor Techniczny PZTO mistrz Soo Kwang Lee i nagrodził ją Pucharem dla najlepszej technicznie zawodniczki w jej kategorii.
Świetną formę zaprezentował również trener Krzysztof, który poprawił wynik z poprzedniego roku i jako Mistrz Polski w kategorii senior II stanął na najwyższym stopniu podium.

GRATULUJEMY RZETELNEJ PRACY !!!!!