Kolejny rok z WCF!

Kolejny rok z WCF!

Mamy ogromne szczęście, że stale udaje nam się pozyskiwać wsparcie i środki finansowe na działalność oraz rozwój sportowy klubu.  Nasi sponsorzy to ludzie, instytucje i firmy, którym nie jest obojętny los naszego klubu. Dlatego z ogromną przyjemnością możemy poinformować, że KS Rapid Śrem podpisał kolejną umowę o sponsoring klubu z firmą WCF Zdrowie Medycyna Edukacja sp. z o.o.

Poznajcie ich!

WCF Zdrowie Medycyna Edukacja sp. z o.o. to firma działająca na rynku medycznym od 2007 roku.
Jej założycielem jest Prezes zarządu spółki Pan dr Mateusz W. Romanowski DO.  Firma została założona
z pasją do pomagania oraz przekazywania wiedzy, co odzwierciedla się w szerokim zakresie naszych działań.

Jesteśmy zespołem, który ceni zaufanie ponad umiejętności.  WCF pomaga uwierzyć we własne siły, kreuje perspektywy.

Firma rozwija się bardzo dynamicznie i działa na wielu płaszczyznach branży medycznej i oświatowej. Prowadzimy działalność zarówno w zakresie rehabilitacji (fizjoterapia domowa, ambulatoryjna, oddziały dzienne) jak również podstawowej opieki zdrowotnej. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną szerokiej grupie pacjentów, zarówno tym najmłodszym jak również osobom w jesieni życia. 

WCF zatrudnia obecnie ponad 320 osób, w tym przeszło 250 wykwalifikowanych specjalistów pełnych pasji, zaangażowania i empatii, która gwarantuje profesjonalizm i skuteczność w leczeniu i rehabilitacji.

Działamy na terenie ponad 20 powiatów Wielkopolski a także we Wrocławiu i Gorzowie Wlkp.

Jako firma nie tylko leczymy, ale również prowadzimy działalność edukacyjną. Nasze szkoły i przedszkola, zapewniają wysoki standard nauczania i opieki dla dzieci ze spektrum autyzmu oraz ich rodziców. Nasze placówki edukacyjne są miejscem wsparcia rozwoju intelektualnego, społecznego i emocjonalnego dzieci.

Organizujemy profesjonalne szkolenia, których celem jest podwyższenie kompetencji i umiejętności fizjoterapeutów, jak również organizujemy, jesteśmy sponsorem i partnerem wielu konferencji i wydarzeń |
z zakresu osteopatii, rehabilitacji i profilaktyki zdrowia.

WCF Zdrowie Medycyna Edukacja aktywnie promuje rozwój sportowy oraz zdrowy styl życia, udzielając wsparcia finansowego i medycznego dla sportowców różnych dyscyplin. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój lokalnych talentów oraz szerzenia aktywności fizycznej, jako kluczowego elementu zdrowego trybu życia.

KS Rapid Śrem serdecznie dziękuje za lata współpracy i okazane wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na www.wcf.com.pl.