II Edycja X Wesołek Cup 2010 w Śremie juz za nami

II Edycja  X  Wesołek Cup 2010 w Śremie juz za nami

Zakończyła się druga odsłona X Wesołek Cup Śrem 2010. Zawody rozegrano w Śremie a patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Śrem Pan Adam Lewandowski.
Na starcie stanęło 180 zawodników z 12 klubów Polski. Zawody w Śremie zdominowali gospodarze klub Rapid Śrem, drugie miejsce w zawodach wywalczył niespodziewanie dopiero co nowo powstały UKS Taekwondo Pleszew, trzecie miejsce na podium przypadło klubowi z Jarocina.
Na życzenie sponsora głównego Pana Andrzeja Zawadzkiego firmę Marcopolo Development powołano kapitułę, która wyłoniła najlepszego zawodnika turnieju. Okazał się nim Bartosz Stephen z Pleszewa, który jako nagrodę otrzymał miecz samurajów – katanę. Naszym najlepszym zawodnikiem w turnieju po dwóch pucharowych turniejach okazała się Marta Grabowska, która w klasyfikacji na najwszechstronniejszego zawodnika turnieju zajmuje czwarta lokatę i tylko ilością zdobytych złotych medali ustępuje rywalowi z trzeciego miejsca. Kolejnym wysoko sklasyfikowanym zawodnikiem jest Piotr Kaczor na, który zajmuje 12 miejsce. Rapid w śremskim turnieju zdecydowanie zajął pierwsze miejsce. Również prowadzimy w obu klasyfikacjach drużynowych Wesołek Cup. Wielu należałoby pochwalić za udany start do analizy wyników zapraszam na stronę www.taekwondo-wesolek.pl
Oprócz rewelacyjnego wyniku sportowego odnieśliśmy ogromny sukces organizacyjny. Dzięki ludziom życzliwym udało się zgromadzić środki finansowe i rzeczowe dzięki którym godnie przyjęliśmy przybyłe ekipy. Wielu rodziców naszego stowarzyszenia bezinteresownie przez dwa dni z pełnym zaangażowaniem pracowało przy organizacji zawodów.Każde dziecko ze Śremu wyjechało z paczuszką okolicznościowych upominków. Rozmach turnieju miło zaskoczył wszystkich przybyłych.
Już wkrótce w galerii pojawią się fotki z zawodów. Proszę o dostarczanie zdjęć.
Ostatni turniej w tym roku odbędzie się w Jarocinie. Dokładna data grudniowych zawodów podamy później