Od września 2011 roku wznawiamy treningi

Od września 2011 roku wznawiamy treningi

Często padają powtarzające się pytania:, kto może trenować?, jakie należy spełnić wymagania?, ile kosztuje trening ?, czy moje dziecko może uprawiać sport walki ?. W punktach postaram się odpowiedzieć na powyższe pytania.
1.Na trening zapraszamy dziewczynki i chłopców, którzy ukończyli 6 lat ( zdarzają się przypadki pięciolatków, które dają sobie radę z 60 min. treningiem). Młodzież i dorośli trafiają do grupy 3.
2.Na pierwszy trening adept przychodzi ubrany w koszulkę, spodnie od dresu i na boso.
W przypadku małych dzieci rodzice przebywają z dziećmi na sali w celu adaptacji dziecka do grupy.
3.Pierwszy trening jest bezpłatny. Następnie obowiązują opłaty zgodnie z Uchwałą Zarządu (patrz w zakładce do pobrania). Podstawowa opłata za miesiąc treningu 70 zł każda kolejna osoba z tej samej rodziny opłaca miesięcznie 40 zł. Z chwilą, gdy adept
uzyskuje status zawodnika zostają obniżone opłaty do 20 zł miesięcznie.
3.Po pierwszym treningu, każdy pobiera deklarację członkowską, w której minn. jest miejsce do wypełnienia przez lekarza rodzinnego, który stwierdza dobry stan zdrowia,w przypadku nieletnich zgoda rodziców na uprawianie taekwondo.
4.Każdy może uprawiać nasz sport, taekwondo olimpijskie po spełnieniu ww. warunków. Nieprawdziwe jest myślenie, że dzieci będą się tu bić lub przeniosą nabyte umiejętności do szkoły na ulicę. Podstawą naszej działalności jest zatrudnianie wykwalifikowanej, odpowiedzialnej kadry trenerskiej i nadzór zarządu (głównie rodziców) nad prawidłowym rozwojem osobowości młodego człowieka. Wręcz przeciwnie dzieci przychodząc na nasze sale poprzez trening kształtują oprócz sprawności ogólnej, zwinności, gibkości, wytrzymałości, kształtują dojrzałość psychiczną poszanowanie dla słabszego i starszego. Nabyte umiejętności najlepsi sprawdzają na zawodach sportowych.
Myślę, że odpowiedziałem na najczęściej stawiane pytania. Wypada mi zaprosić wszystkich chętnych
Prezes Zarządu Piotr Wesołek