Finał Wesołek Cup 2009

Finał Wesołek Cup 2009

Zakończyliśmy rozgrywki już IX Edycji Wesołek cup tym razem rozgrywane o Puchar Burmistrza Śremu.
Na starcie stanęło 136 zawodników do konkurencji sprawnościowej i 58 do konkurencji walki sportowej. Jedenaście klubów rywalizowało właśnie w tych konkurencjach. Dwa trzecie miejsca w klasyfikacjach drużynowych cieszy. Wyprzedzały nas kluby z Karora Bydgoszcz, UKS TKD Kórnika. Bardzo ciekawa rywalizacja indywidualna na najwszechstronniejszego zawodnika została ponownie wygrana przez zawodniczkę z Wschowy. Tu naszym najlepszym zawodnikiem okazał się Skrzydlewski Hubert sklasyfikowany na 18 miejscu, tuż za nim jego kolega Miłek Gerard. Oceniając na tej podstawie osiągane wyniki sportowe stwierdzić należy, że do najlepszych nam jeszcze troche brakuje. Nie posiadamy wszechstronnie utalentowanych zawodników. Naszą siłą jest drużyna i naprawdę wielka rzesza trenujących u nas dzieci. W tych zawodach wystartowało 47 reprezentantów Rapidu. Teraz ta ilość musimy „przerobić” na jakość. Natomiast, co cieszy mamy utalentowanych wojowników którzy posiadają wysokie umiejętności walki sportowej do których należą: Dziuba Adam, Miłek Gerard, Skrzydlewski Hubert.
Zawodnicy i trenerzy naszego klubu swoje umiejętności zademonstrowali podczas efektownego pokazu, który wzbudził podziw a uczestnicy otrzymali gromkie brawa. W pokazie wzięli udział: Krzysztof Łabutka, Artur Kowalski, Mateusz Grabny, Piotr Kujawa i Łukasz Szurgot.
Oprócz elementu sportowego cieszę się z sukcesu organizacyjnego. Zawody dzięki rodzicom zostały bardzo sprawnie przeprowadzone. Przyjaciele klubu i sponsorzy ufundowali wiele i bardzo cennych nagród. Wszystkim, którzy zaangażowali się organizację zawodów serdecznie dziękuje. Wyniki zawodów na stronie www.wesolekcup.hg.pl