Mistrzostwa Młodzików Tarnowo Podgórne 2009

W dniu 24 października 2009 r. zawodnicy K.S. Rapid Śrem brali udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Tarnowie Podgórnym.
Kilkuosobowa ekipa w konkurencjach sprawnościowych i walki sportowej wywalczyła 12 pkt do klasyfikacji sportu dzieci i młodzieży. Na szczególne słowa uznania zasługują weterani kat. młodzików Wietrzyński Franciszek, który wywalczył srebrny medal zawodów i Piotrowski Patryk, który wrócił z zawodów z brązowym krążkiem.
Na punktowanym czwartym miejscu znaleźli się: Dziuba Filip, Ostrowska Justyna, Rachmajda Bartosz, i Nowak Aleksandra. Na dalszych miejscach uplasowali się: Dudziak Damian,Kuc Anna, Sobiech Szymon i Białas Katarzyna.
Bardzo udanie wystartowali podopieczni śremskich trenerów zawodnicy z Kórnika. Posadzy Jakub wywalczył złoty medal zawodów a Mateusz Nowak brązowy.
12. UKS Feniks Śrem 4 pkt
Jak wspomniałem weterani wieloletni zawodnicy nie zawiedli. Zarówno Franek jak i Patryk pokazali klasę i doświadczenie. Młodsi w stawce dziesięciu czy piętnastu przeciwników zajmowali dobre czwarte lub piąte miejsca. Jednym słowem z turnieju na turniej więcej nas startuje i z lepszymi wynikami.