Brązowe medale Piotra Bulińskiego, Marty Grabowskiej i Agnieszki Rubik w XIII Warsaw Cup 2010

W dniach 27-28 listopada 2010 roku w Warszawie odbył się Międzynarodowy Turniej w Taekwondo XIII Warsaw Cup. Turniej zgromadził 400 zawodników z kilku krajów europy minn. Węgier, Włoch, Kanady, Rosji, Czech, Ukrainy, Białorusi.
Klub Rapid reprezentowało 7 zawodników: Agnieszka Rubik, Marta Grabowska, Hubert Skrzydlewski, Piotr Buliński, Zuzanna Malusiak, Franciszek Wierzyński i Gerard Miłek.
Głównym celem szkoleniowym startu w zawodach było skonfrontowanie naszych najlepszych zawodników w kat. wiekowych młodzik i junior z zawodnikami krajów rankingowanych wyżej niż Polska. Z tej rywalizacji dobrze zaprezentowało się tylko dwóch zawodników Piotr Buliński i Marta Grabowska. Oboje wywalczyli brązowe medale zawodów. Zdecydowanie najlepsze walki prowadził Piotr Buliński. Wygrał dwie walki i uległ dopiero zawodnikowi z Białorusi w walce o wejście do finału zawodów. Marta Grabowska w drugiej walce turnieju uległa zawodniczce z Węgier. Niestety pierwsze pojedynki przegrali nasi pozostali zawodnicy. Agnieszka Rubik wyspecjalizowała się w konkurencji poomse (układów formalnych). Wśród licznej konkurencji ponad 40 zawodniczek wywalczyła brązowy medal. Był to naprawdę sukces gdyż pokonała w tej rywalizacji wiele koleżanek posiadających mistrzowski pas w taekwondo.
Występ zawodników Rapidu można uznać za udany. Z pewnością zawodnicy zdobyli nowe doświadczenie . Szkoleniowcy analizując poszczególne walki wdrożą w codzienny trening nowe elementy techniczne.