Franciszek z medalem Pucharu Polski Młodzików w Warszawie.

W dniach 7-8 maja 2021 roku w Warszawie rozegrany został Puchar Polski dla zawodników z kategorii młodzik. Na zawodach Rapid Śrem reprezentowała Nadia Skotarczak (-30 kg), Klaudia Rembielak (-36 kg) oraz Franciszek Weinert (-44 kg). Z brązowym medalem mistrzostw do klubu wrócił Franciszek. Pierwsza walka z zawodnikiem z klubu Kumgang Taekwondo zakończyła się wynikiem 14:8. To zwycięstwo dało naszemu zawodnikowi awans do półfinału swojej kategorii, w którym musiał uznać wyższość przeciwnika z MUKS Spartan Rokietnica i pomimo dzielnej postawy przegrał 15:26, zajmując trzecie miejsce. Naszym zawodniczkom tym razem nie udało się dostać do strefy medalowej. Mimo przegranych pierwszych walk pokazały się w nich z bardzo dobrej strony i zyskały kolejną dużą dawkę cennego doświadczenia. Nadia uległa zawodniczce z UKS Hwarang Taekwondo Olimpijskie 13:22, a Klaudia przegrała z rywalką z KS Tebek 9:29, która później okazała się być najlepszą zawodniczką w całej kategorii. Jesteśmy przekonani, że udział w tak dużej, ogólnopolskiej imprezie, z pewnością doda dziewczynom jeszcze więcej pewności siebie na kolejne starty. Jeszcze raz gratulacje dla Franka, który pokazał, że ciężka praca popłaca oraz brawa dla Nadii i Klaudii. Przed nimi jeszcze długa sportowa droga. Czekamy na kolejne sukcesy naszych zdolnych młodych zawodników.