Cztery medale Pucharu Polski!

Za nami kolejna odsłona zawodów Pucharu Polski P2 Kadetów – pierwsza Eliminacja do OOM 2022 i Juniorów w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w dniach 4-6 marca w Warszawie. Nasz klub podczas rywalizacji w stolicy tym razem reprezentowało 12 zawodników: Nikodem Kozicki, Mikołaj Suszczewicz, Maksymilian Marciniak, Jan Walkowiak, Franciszek Weinert, Patryk Pieczyński, Klaudia Rembielak, Natalia Ratajczak, Jagoda Wojtkowska, Zuzanna Michalska, Antonina Skarbek oraz Alicja Skrzypczak. Nasi utalentowani podopieczni wywalczyli łącznie cztery medale! Pierwszy z czterech krążków – złoty wywalczył po dwóch zwycięskich starciach Patryk Pieczyński. Kolejny medal tym razem srebrny zdobył Maksymilian Marciniak, który wygrał trzy walki wysoko na punkty. Damska część medalistek to Antonina Skarbek (dwie wygrane walki) oraz Alicja Skrzypczak (jedna wygrana walka), które po wizycie w Warszawie do swojego konta dopisują brązowe krążki. Pozostali nasi zawodnicy tym razem nie zdołali wywalczyć awansu do strefy medalowej. Za nami bardzo wymagający turniej. Nasi reprezentanci byli mocno zaangażowani i skupieni, dając z siebie na macie sto procent swoich możliwości. Po turnieju wyciągamy wnioski, co należy poprawić, wracamy na salę i jeszcze bardziej zmotywowani rozpoczynamy przygotowania do kolejnych startów. Najbliższy już 12 marca w Bydgoszczy. Trzymamy kciuki.