Start w Praga Open 2009

Start w Praga Open 2009

Bardzo udany start odnieśli zawodnicy Rapidu w Otwartym Międzynarodowym turnieju w Pradze Czech Open 2009.
Dziewięcioosobowa ekipa w skaldzie: Miłek Gerard, Bartosz Rachmajda, Szymon Sobiech, Filip Dziuba, Piotr Bulinski, Kacper Zegar, Hubert Skrzydlewski, Adrian Nowicki i Wietrzyński Franciszek wywalczyła trzy medale brązowe i pięć miejsc 5-8.
Z brązowymi krążkami wrócili: Szymon Sobiech, Kacper Zegar i Adrian Nowicki. Pozostali zawodnicy pomimo wygranych pierwszych pojedynków nie stanieli na podium. Z ekipy na szczególne wyróżnienie zasługuje weteran Adrian Nowicki, który do brązu musiał stoczyć trzy zacięte pojedynki. Wśród młodszych zawodników trudno kogokolwiek wyróżnić wszyscy zasłużyli na wielkie brawa. Walczyli z wielkim zacięciem i sercem.
Wysoki poziom zawodów i poraz pierwszy dla wielu zawodników walka w elektronicznym ochraniaczu tułowia zliczających zadawane punkty spowodowało, że rapidowcy nie dostali się do finałów zawodów. Zdobyliśmy cenne doświadczenie sportowe, które zaprocentuje w przyszłości. Po doświadczeniach sportowych zawodnicy mieli okazje zwiedzenia najważniejszych punktów zabytkowych Pragi. Jak walczyli i jak zwiedzali Pragę możecie obejrzeć w naszej galerii.