Bagaż doświadczeń

W dniach 19-21 października w miejscowości Legionowo rozegrane zostały zawody Pucharu Polski P2 w Taekwondo – Legionowo Cup. W zawodach tych wzięło udział czworo zawodników klubu Rapid Śrem: Bartosz Kwieciński, Wiktor Włodarczak, Tymoteusz Miłek oraz Adrianna Mizgalska. Pomimo faktu, że srebrny medal przypadł Bartoszowi Kwiecińskiemu, nie był to najlepszy start zawodników Rapidu. Jedyną wygraną walkę stoczyła Adrianna Mizgalska, która w pierwszym pojedynku pokonała rywalkę wynikiem 9:0. W kolejnym starciu to przeciwniczka okazała się być tego dnia w lepszej dyspozycji i ostatecznie pozbawiła Adę wejścia do strefy medalowej. Pomimo przegranej walki, z medalem powrócił Bartosz Kwieciński. Bardzo mała ilość przeciwników w jego kategorii wagowej sprawiła, że Bartek w dniu zawodów miał do stoczenia tylko jeden, finałowy pojedynek, który niestety przegrał wynikiem 10:22. Tym razem nie był to zdecydowanie dzień naszego utalentowanego zawodnika. Pozostali dwaj reprezentanci naszego klubu także zakończyli swój udział w zawodach po pierwszych walkach, które przegrali. Puchar Polski to ogromna impreza, podczas której spotykają się najlepsi zawodnicy z całego kraju. Dla naszych reprezentantów zawody w Legionowie były kolejnym bardzo cennym doświadczeniem, podczas którego mogli zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami z innych klubów, a wyciągnięte w ten sposób wnioski z pewnością zaprocentują w kolejnych zawodach.