Wyśmienity start na inauguracje Ligi Taekwondo Wesołek w Kórniku

Mamy powody do zadowolenia. Nasi zawodnicy bardzo licznie wystartowali w zawodach. Łupem 32-osobowej ekipy padły 24 medale. Najlepszy wynik w kategorii dzieci do lat 10-ciu osiągnął Bartosz Kwieciński, który wywalczył dwa złote i jeden srebrny medal. W tej samej kategorii wiekowej bardzo dobrze wystartowała Wiktoria Grześkowiak zdobywając jeden złoty i dwa srebrne medale. W kategorii juniora młodszego świetne wyniki odnotowali: Malusiak Zuzanna, Skrzydlewski Hubert i Miłek Gerad. Indywidualne sukcesy zawodników przełożyły się na pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej I Kolejki rozgrywanej o Puchar Burmistrza Kórnika.
Medalistami I kolejki Ligi Taekwondo Wesołek zostali: Zuzanna Malusiak 1 złoty i 2 srebrne, Hubert Skrzydlewski 1 złoty i 2 srebrne, Gerard Miłek 1 złoty i jeden srebrny, Julia Halladin 1 brązowy, Wiktoria Grześkowiak 1 złoty i 2 srebrne. Złoty medal wywalczyli: Paulina Szymańska, Anna Tomaszewska, Maksymilian Ciesielski. Srebrny medal wywalczyli: Maria Lewandowska, Karolina Szymańska. Brązowy medal wywalczyli: Jóźwiak Hubert, Maria Kwaśniewska, Tmoteusz Miłek, Mateusz Łabutka.
W tym roku rozegrane zostaną cztery kolejki ligi. II kolejkę przyjmie klub pleszewski. Finały rozegrane zostaną w Śremie. Dziękujemy przyjacielowi klubu koledze Łukaszowi Świadek za zmontowanie kolejnego filmiku z taekwondo, tym razem z zwodów w Kórniku. Zapraszamy na http://www.youtube.com/watch?v=u3Yniaruhgk