Legionowo Cup.

W dniach 18-20 października odbył się turniej organizowany przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego – Puchar Polski P2 Legionowo Cup. Nasz klub reprezentowało dziesięcioro zawodników, a byli to: Mikołaj Suszczewicz (młodzik -27 kg), Maksymilian Marciniak (młodzik -30 kg), Zuzanna Michalska (młodzik -33 kg), Zuzanna Jadwisińczak (młodzik -33 kg), Alicja Skrzypczak (młodzik -48 kg), Patryk Pieczyński (kadet -49 kg), Jakub Główczyński (kadet -53 kg), Zofia Kierzek (kadet -51 kg), Tymoteusz Miłek (junior -63 kg) oraz Adrianna Mizgalska (senior -53 kg). Tym razem na konto Rapidu wpadły cztery medale. Złoto powędrowało do Alicji Skrzypczak, która okazała się być jedyną zawodniczką w swojej kategorii. Brązowy medal wywalczyli: Patryk Pieczyński, Jakub Główczyński oraz Zuzanna Jadwisińczak. Patryk w dobrym stylu wygrał trzy walki i uległ dopiero w półfinale zawodnikowi z Olsztyna. Jakub wygrywając jedną walkę wynikiem 8:4 zapewnił sobie miejsce na podium. Zuzanna Jadwisińczak również wygrała jedną walkę bardzo wysoko 27:6, przegrywając w półfinale z zawodniczką z Kościana. Występ naszych zawodników należy zaliczyć do udanych. Wielu z nich było o włos od miejsca na podium. Przed nami przygotowania do kolejnych ważnych turniejów, które czekają nas jeszcze w tym roku. Rozpoczęliśmy na dobre sezon startowy 2019/2020 i tak jak w poprzednich latach i tym razem liczymy na wiele sukcesów.