OOM Końskie 2009

W dniach 23-25 kwietnia 2009 r kluby KS Rapid Śrem i UKS TKD Kórnik prowadzone przez śremskich szkoleniowców brały udział w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Tegoroczne zawody sportów halowych odbyły się na ziemi świętokrzyskiej, dyscyplina taekwondo w Końskim.
Klub Rapid reprezentowała Agnieszka Rubik. Klub z Kórnika był reprezentowany przez dwóch zawodników Dąbrówkę Graczyk i Jana Gólczyńskiego. Najlepszy wynik i złoty medal wywalczyła Dąbrówka Graczyk. Wysokie miejsca zdobywała w konkurencjach sprawnościowych konkurencji walki stoczyła dwa pojedynki pierwszy wygrała wysoko na punkty 9:2 jednak w drugim starciu uległa przeciwniczce. Rubik Agnieszka Bardzo dobrze wystartowała w trzech konkurencjach sprawnościowych zajmując odpowiednio 1,3, i 7 miejsce. Niestety nie podjęła rywalizacji w konkurencji walki, co spowodowało, skwalifikowanie jej na czwartym miejscu w zawodach.
W chwili obecnej cały klub szykuje się do startu w prestiżowym turnieju zagranicznym w Berlinie w dniach 8-9 maja 2009 r.